Oferta

kostka brukowa - ogrodzenia - płyty tarasowe

Firma Betonnowa istnieje na rynku koszalińskim od 10 lat

Swoje doświadczenie budowaliśmy zaczynając od sprzedaży kostki brukowej jako Autoryzowany Partner Libet. Swoją ofertę rozszerzyliśmy wkrótce o usługi brukarskie. Obecnie współpracujemy tylko z certyfikowanymi ekipami brukarskimi, których usługi gwarantują najlepszą jakość wykonanych prac.

Od kilku lat jesteśmy PLATYNOWYM PUNKTEM sprzedaży LIBET, a naszym zasięgiem obejmujemy znaczną część województwa zachodniopomorskiego z miastem Koszalin włącznie.

Zakupy w PLATYNOWYM PUNKCIE sprzedaży gwarantują najwyższą jakość usług i bardzo szeroką ofertę produktową.

Na stałe współpracujemy z doświadczoną pracownią, której koncepcje projektowe od dwóch lat z powodzeniem realizowane są przez naszych klientów w Koszalinie i całym województwie.

Oferta projektowa bardzo ułatwia podejmowanie decyzji przy zakupie materiałów, ponieważ oferujemy zarówno projekty 2D jak i 3D. Projekty to przede wszystkim graficzny obraz zagospodarowania otoczenia domu czyli podjazdy, ścieżki, tarasy czy ogrodzenia. Na ich podstawie przygotowujemy ofertę materiałową, optymalizując tym samym koszty inwestycji.

Oprócz indywidualnych inwestorów, mamy na swoim koncie kompleksowo zrealizowane inwestycje nadmorskie: hotele czy pensjonaty nad Bałtykiem.

Cały czas rozwijamy się i poszerzamy ofertę, aby kompleksowo i jak najlepiej realizować inwestycje naszych klientów.

Kostka brukowa

kostka brukowa - bruk - kostka postarzana - kostka "płukana"

Firma Betonnowa to przede wszystkim produkty firmy LIBET

W ofercie znajduje się szeroki wybór kostki brukowej. Są to m.in. postarzane kostki z serii ANTICO charakteryzujące się ciekawą nawierzchnią stylizowaną na bruk z dawnych lat.

W ofercie kostek brukowych znajdują się również - dobrze znane na rynku - kostki brukowe z serii ELEGANTE czyli kostki "płukane" z nawierzchnią ze szlachetnych kruszyw oraz kostki COLORMIX z efektem niezwykłych melanży kolorystycznych.

Posiadamy również produkty dla klientów ceniących minimalizm. To przede wszystkim seria ASPERO czyli kostki śrutowane z efektem delikatnie chropowatej powierzchni z kruszywem i niezwykłą kolorystyką, którą nadaje metoda COLOR FLEX.

Oraz kostki z serii MONOCOLOR, gdzie prostota to przede wszystkim gładka i jednolita kolorystyka oraz niebanalny kształt i rozmiar produktów.

Ponadto nasza oferta to również produkty niemieckich producentów kostki brukowej jak LITHON czy GODELMANN, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na naszym terenie.

Płyty tarasowe

płyty wielkoformatowe - płyty betonowe - płyty ceramiczne

Firma Betonnowa to również bogata oferta płyt tarasowych

Płyty zarówno betonowe - w dużym formacie i zróżnicowanej fakturze - jak i ceramiczne, o niezwykłych właściwościach technicznych, bardzo odporne na zarysowania czy zabrudzenia.

Wzory i formaty płyt tarasowych są w szerokim wyborze: od gładkich, nowoczesnych i wielkoformatowych płyt, do płyt imitujących fakturę kamienia czy drewna.

Dodatkowo w ofercie znajdują się wsporniki tarasowe różnej wysokości, które umożliwiają układanie płyt ceramicznych, bez potrzeby klejenia czy fugowania tarasu.

Firma Betonnowa oferuje również usługi układania płyt ceramicznych, w każdej technologii.

Ogrodzenia

ogrodzenia betonowe - aluminium - okładzina ceramiczna - kamień naturalny

Oferta dotycząca ogrodzeń w firmie Betonnowa obejmuje kompleksowo cały proces od zakupu do casu budowy

Zaczynamy od pomiaru i projektu oraz oferty, przez zakup materiału, a na realizacji inwestycji przez naszą ekipę kończąc.

Produkty do budowy ogrodzeń, które firma Betonnowa posiada w ofercie, to zarówno betonowe bloczki różnej wielkości i fakturze, cegła betonowa, okładzina ceramiczna, okładziny z kamienia naturalnego oraz aluminiowe przęsła, bramy i furtki firmy PALISADA.

Bogata oferta przęseł pod względem wzorów i kolorów pozwala na uzupełnienie ogrodzenia betonowego i uzyskanie pożądanego efektu. Kompleksowe podejście do budowy ogrodzeń pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pozostała oferta

oprawy - fugi - impregnaty - donice

Oferujemy wysokiej klasy oprawy firmy LIBET LIGHT PRO. Dostępne w kolekcji lampy ogrodowe są łatwe w montażu i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Możliwe jest to m.in. dzięki transformatorowi, który zmniejsza napięcie prądu do bezpiecznego dla ludzi i zwierząt poziomu 12 V.

Jako produkty uzupełniające oferujemy również żywiczne fugi, które świetnie sprawdzą się w zmiennych warunkach atmosferycznych jako uszczelnienie nawierzchni zarówno betonowych jak i ceramicznych.

Do impregnacji betonu oferujemy impregnaty firmy LIBET, które zabezpieczą produkty tak, aby usuwanie zanieczyszczeń odbywało się dużo łatwiej.

Donice

Jako uzupełnienie oferty i zarazem całego otoczenia domu oferujemy donice firmy TERRA FORM. To największa na rynku oferta dużych i nowoczesnych donic. Są to produkty wysokiej jakości, które świetnie uzupełnią przestrzeń w ogrodzie, a także sprawdzą się w przestrzeni miejskiej.

Projekty

otoczenie domu - ogród - wizualizacje 3D

Ze względu na charakterystykę oferowanych produktów rysujemy koncepcje projektowe, które skupiają się głównie na stałej (betonowej) zabudowie otoczenia domu.

W bardzo rzetelny sposób odzwierciedlamy faktury i kierunki układanych nawierzchni, a nasze projekty 3D pozwalają zobaczyć, w jaki sposób będzie wyglądało całe otoczenie domu, włączając w to małą architekturę, altany czy ogrodzenie.

Współpracujemy również z firmami zajmującymi się sprzedażą roślin, a także firmami świadczącymi usługi w zakresie doradztwa, jak i wykonania samych nasadzeń.

Kontakt

ul. Szczecińska 90
75-722 Koszalin
604-732-136